Activități remediale (Semestrul 2, anul universitar 2022-2023)

• 24 May 2023
🏫 În perioada 22 mai - 7 iunie, CCOC organizează consultații suplimentare de tip cursuri remediale în cadrul proiectului "Tutoriat și consiliere pentru educație incluzivă și reușită în carieră la Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca" (TutoR-UTCN; CNFIS-FDI-2023-F-0322).

👩‍🏫 Fie că simți că ai rămas în urmă cu materia, fie că doar ai nevoie de o recapitulare a cunoștințelor, alătură-te grupurilor de Microsoft Teams de mai jos pentru a primi ajutor:

📗 2023 Matematici speciale in inginerie mecanica (Cod acces: 6h6z4vy) – Coordonator: lect.dr. Daniela Marian
📕 Ecuații diferențiale și calcul integral (Cod acces: 0hux3vm) – Coordonator: lect.dr. Baias Alina Ramona
📘 Matematici Speciale in Inginerie 2023 (Cod acces: b9bk8o2) – Coordonator: lect.dr. Otrocol Diana Ioana